PHOENIX HOCKEY ZEIST - NR. 23 - DECEMBER 2017 - MAIL DE REDACTIE

Image

Wanneer gaat het goed met Phoenix? Kan je dit afmeten aan de grootte van een club, de staat van het complex, het sportieve niveau, het tevredenheidgevoel van de leden, het aantal kampioenschappen per seizoen…

Image
R.E.S.P.E.C.T.

Wat zeg jij om de zijlijn sportief, respectvol en gezellig te houden? Mail ons en misschien komt jouw slogan op een spandoek! Redactie@phoenixhockey.nl

Image

Maarten Bruisten (Heren 1) heeft het Doelpunt van de Week gewonnen. Gefeliciteerd! Met zijn fraaie push hoog in de touwen na een indrukwekkende solo vergaarde Bruisten 40 procent van de stemmen.

Image

Augias Schoonmakers is een familiebedrijf dat regionaal opereert. Maurits Timmermans stelt zich graag even voor.

Image

Graag maak ik van de gelegenheid gebruik om mij aan u voor te stellen.

Mijn naam is Maurits Timmermans en sinds 2013 ben ik eigenaar van Augias Schoonmakers.

Augias Schoonmakers is een familiebedrijf dat regionaal opereert. We staan voor duurzaamheid. Dit houdt onder andere in dat we duurzame producten gebruiken en goed zijn voor ons personeel wat resulteert in een laag ziekteverzuim van 1,7%. We hebben het programma ‘investeren in het geluk van onze mensen’ ontwikkelt wat uitgaat van de intrinsieke motivatie van ons personeel. Dit concept is uniek binnen de schoonmaak sector.

Zoals gezegd ben ik sinds 2013 eigenaar en heb ik het bedrijf overgenomen van mijn vader. Ik heb gestudeerd in Amsterdam en na mijn studie carrière gemaakt bij oa Fortis en Nuon. Hier kon ik echter onvoldoende mijn ondernemersgeest kwijt waardoor ik de beslissing heb gemaakt de overstap te maken naar Augias. Hier heb ik geen seconde spijt van gehad. In Amsterdam heb ik altijd met veel plezier gehockeyd. Ik combineer het bedrijf met het vaderschap van 2 jonge kinderen. Willem is bijna 2 jaar en Cato 6 maanden jong.

In 2015 zijn wij gestart met het schoonmaken van jullie clubhuis en kleedkamers. Sinds afgelopen januari zien jullie onze bedrijfsnaam op de achterkant van de shirts van Heren 1 staan.

We leveren graag een bijdrage aan Phoenix aangezien enkele klanten van ons en kinderen van onze werknemers bij jullie hockeyen. Wij streven bovendien naar een gezonde en vitale samenleving en op deze manier hopen we dit te stimuleren.

Tevens hopen we dat door onze bijdrage de contributie voor leden behapbaar blijft en dat iedereen met evenveel plezier kan hockeyen net zoals ik dat altijd heb gedaan.

Close
Stacks Image 4622492

Heb jij je auto voor de club gewassen? Laat het ons weten!

Door je auto te wassen bij De Autowasboulevard spaar je punten voor onze club. Je hebt er in de vorige Tetter over gelezen.

Helaas werkt de website van De Autowasboulevard niet, dus we hebben de volgende afspraak gemaakt:

Elke Phoeniciër die zijn auto (meer dan eens) gewassen bij De Autowasboulevard wordt gevraagd een mailtje te sturen naar
welkom@deautowasboulevard.nl 
en sponsoring@phoenixhockey.nl.

De wasbeurt wordt dan omgezet in een geldbedrag!

Heel hartelijk dank voor jullie medewerking. Enne, ga je er nog heen? Vergeet ook dan niet even een mailtje te sturen. We hopen dat het probleem snel is opgelost!

De Autowasboulevard  Dijnselburgerlaan 2a 3705 LP Zeist 030-743 79 90

thex Created with Sketch.
Stacks Image 4622474

Stom!

1. Het allerstomst vind ik als je wedstrijd wordt afgelast
2. Een partijdige scheids
3. Schreeuwende coaches
4. Lang in de auto zitten voor een wedstrijd
5. Regen bij de training
6. Een beugelbitje want die is veel te groot
7. Een strafbal missen
8. Onterecht verliezen
9. Het is altijd te warm of te koud als je moet hockeyen
10. Als je ziek bent en je niet mee kan hockeyen

Lotte geeft ‘m door aan Karlijn Smit van MC1. 

thex Created with Sketch.
Image

Niet alleen de feestdagen komen snel dichterbij ook zaalhockey is voor sommigen alweer een feit. Dit seizoen hebben we de planning met een hoop passen en meten weer rond gekregen.

Image

DOEN Legal is een jong en uniek advocatenkantoor uit Zeist en is opgericht door Esther Brons-Stikkelbroeck en Bert-Jan van den Akker (Aanvoerder van Veteranen C).

Image

DOEN Legal, shirtsponsor Heren 1 stelt zich voorโ€ฆ

DOEN Legal? Vertel… DOEN Legal is een jong en uniek advocatenkantoor uit Zeist en is opgericht door Esther Brons-Stikkelbroeck en Bert-Jan van den Akker (Aanvoerder van Veteranen C). Wij helpen met ons team van 7 advocaten onze klanten, om wereldwijd hun merken en hun ideeën te beschermen en te exploiteren. Wij werken vooral voor ondernemingen die zich bezig houden met design, mode en cosmetica. Ook werken wij veel voor franchisegevers.

Wat ons uniek maakt is onze werkwijze. Wij geloven namelijk in een toegankelijke advocatuur met een positief imago en daarom doen wij duidelijk, doen wij gewoon en doen wij positief, altijd. Zo kunnen wij onze klanten optimaal toegevoegde waarde leveren. Zo spreken wij duidelijke taal, is het altijd helder voor onze klanten wat we gaan doen, tegen welke prijs en met welk doel en denken wij niet in problemen maar in kansen en oplossingen.

Over onze band met Phoenix Al onze werknemers sporten graag zelf en alleen al daarom vinden het leuk om lokale sportverenigingen te helpen en Phoenix hoort daar natuurlijk bij. Niet alleen steunen we als shirtsponsor voor de schermen Heren 1, maar ook achter de schermen helpen wij, als een soort huisjurist, Phoenix met allerlei juridische kwesties die van tijd tot tijd spelen.

Over Heren 1 Phoenix heeft met Heren 1 een team dat altijd vol gaat voor het eindresultaat, dat hard werkt, creatief en positief hockey brengt en een mooie mix van talent en ervaring is. Ongeacht het resultaat blijven de mannen bovendien altijd ‘normaal DOEN’. Dat spreekt ons aan en daar identificeren wij ons graag mee.




Close
Image

Zoals velen van jullie al mee hebben gekregen, zijn we met de Jongste Jeugd sinds afgelopen zomer een nieuwe weg ingeslagen.

Stacks Image 4622578

Laatste Phoenix Hoodies in de verkoop

Jullie kennen ze vast nog! De Phoenix-hoodie.

Er zijn nog een aantal exemplaren te verkrijgen in de maten: 140, 152, 164 (€ 44,95), L en XL (€ 49,95).

Heb je interesse?

Stuur even een mailtje naar sponsoring@phoenixhockey.nl

Wil je nog een muts, hoofdband, watersokken of de enige echte Phoenix-sjaal?

Ook dan kan je een mailtje sturen!

Groet,
De Sponsorcommissie

thex Created with Sketch.
Stacks Image 4622635

Update Nieuwe Tenue

De kop is eraf en het is mooi om te zien dat er zoveel leden rondlopen in ons nieuwe tenue. Inmiddels zijn er meer dan 740 tenues, 580 sokken en 140 trainingspakken verkocht. De opbrengst van deze verkoop komt ten goede aan de club en daar zijn we erg blij mee.

Het verkoopproces in het begin is helaas niet geheel vlekkeloos verlopen doordat de tenues pas twee dagen voor de start van de competitie werden afgeleverd. Dankzij de enorme inspanningen van Hockey District zijn zij er toch in geslaagd om zoveel mogelijk tenues en trainingspakken op tijd te leveren. Daarvoor zijn we hen zeer dankbaar.

Dit neemt niet weg dat we nog een en ander graag willen oplossen. Samen met The Indian Maharadja en Hockey District zijn we dan ook druk bezig om een aantal uitstaande issues op te lossen:

Uit-shirt
Helaas is er nog geen nieuw uit-shirt. De kleur van de samples hebben we helaas moeten afkeuren omdat deze teveel afweek van het huidige shirt. Gelukkig hebben de teams dit tot nu toe onderling kunnen oplossen. Wij hopen dat we na de wintercompetitie het nieuwe uit shirt kunnen leveren. Leden die dringend een uit-shirt nodig hebben kunnen zich wenden tot de sponsorcommissie om tot een oplossing te komen.

Phoenix logo’s
Bij enkele shirts laat het Phoenix logo los. Leden die hiermee te maken hebben kunnen het logo op hun shirt binnenkort opnieuw laten bedrukken.

Hou de website van Phoenix in de gaten om te lezen waar en vanaf welk moment dit mogelijk is.

Let er overigens wel op dat het tenue niet te heet gewassen wordt en dat The Indian Maharadja adviseert om het aan de waslijn te laten drogen.

Trainingspakken
Nagenoeg alle bestelde trainingspakken zijn nu geleverd. Omdat onze leden meer keuze willen is The Indian Maharadja bezig om haar assortiment jacks en broeken uit te breiden. Zodra dit beschikbaar is laten we het jullie weten.

Aanbiedingen
Hockey District heeft deze feestdagen leuke hockeyspullen in de aanbieding. Hou daarom de speciale koopavonden in de gaten!

Met sportieve groet,
De sponsorcommissie
sponsoring@phoenixhockey.nl

thex Created with Sketch.
Stacks Image 4622290

Caroline is iemand die achter de schermen heel veel ondankbaar werk opknapt door trainingsschema’s te maken die zoveel mogelijk op de mogelijkheden van trainers en beschikbaarheid van velden/zalen is afgestemd.

Zeker in deze fase, waarin er zowel in de zaal als op het veld wordt gespeeld is dat een huzarenstukje!

Ook in de trainingsweek aan het begin van het seizoen en bij de organisatie van de selectietrainingen aan het einde van het seizoen is zij degene die ongelofelijk veel regelt.

Bedankt Caroline!

thex Created with Sketch.
Stacks Image 4622620

s Nachts mag je mij wakker maken voor… noodgevallen, voor iets anders kom ik liever mijn bed niet uit๐Ÿ˜‰
 
Op deze topsporter lijk ik het meest… Ranomi Kromowidjojo
 
Mijn muzikale guilty pleasure is… Lindsey Stirling 
 
Over 10 jaar ben ik… skilerares in Oostenrijk
 
Ik ga helemaal los als… er een flink pak sneeuw ligt
 
Ik geef de beurt graag door aan Marin Kellaert (MA2)

thex Created with Sketch.
Image
Stacks Image 4622531

Ook Muntstad tekent bij!

Vol trots kunnen wij mededelen dat ook hoofdsponsor Muntstad heeft bijgetekend!

We wisten al even dat wij met elkaar verder gingen, maar het staat nu ook echt op papier. En hier zijn we trots op!
 
En dat niet alleen, ook zijn er prachtige nieuwe UP’s geleverd. U heeft ze vast al zien staan!

Dames en Heren 1: wees er zuinig op. Het is een prachtig “uithangbord” voor zowel Muntstad als Phoenix.



thex Created with Sketch.
Image

Nieuw bestuurslid Irene van Gorkom (Sociability) stelt zich voor en blikt terug op een aantal mooie feestjes!

Image

Irene van Gorkom stelt zich voor en blikt terug op een aantal mooie feestjes!

Misschien hebben jullie mij al op Phoenix rond zien lopen of je afgevraagd wie er nu bij het D- en C-feest achter de bar stond. Mijn naam is Irene van Gorkom en ik heb sinds het begin van dit seizoen de portefeuille Sociability overgenomen van Jantien van der Deen. Voor mij een functie die mij op het lijf geschreven is want degene die mij kennen weten wel dat ik voor een feestje te porren ben. Dus hoe leuk is het dan dat ik deze nu bij Phoenix mag gaan organiseren.

Ik ben getrouwd met Arjen en samen hebben wij twee zoons Thomas van 14 en Hugo van 10. Thomas is door zijn vroeggeboorte slechtziend en kan daarom helaas niet hockeyen maar Hugo speelt nu met heel veel plezier in J8E2. Wij vinden het als familie erg leuk om alle wedstrijden van Hugo te volgen. Afgelopen seizoen was ik daarom ook bij Hugo ouderbegeleider, ben gaan trimhockeyen en daarnaast zat ik zelf in Sociability Jongste Jeugd. De stap naar de bestuursfunctie Sociability was groot maar niet onlogisch.

Ik heb wel het geluk dat ik de organisatie van de feesten niet allemaal alleen hoef te doen. Voor de feesten van de allerkleinste (F3 tot E8) werk ik nu samen met Sociability Jongste Jeugd. Zij hebben er dit jaar alvast voor gezorgd dat het Mini-Weekend voor de E-jeugd weer een groot succes is geweest. Wat hebben de kinderen genoten toen ze een clinic van Dames 1 of Heren 1 hebben gehad, het geweldige bosspel in het donker hebben gespeeld en natuurlijk met z’n allen in het clubhuis overnacht hebben.

De feesten voor de jeugd mag ik samen regelen met het Jeugdbestuur. Dit jaar is het een groep van enorm gezellige, enthousiaste en hardwerkende jongens en meiden uit vooral de B-teams. Samen met hen heb ik het D- en C-feest georganiseerd en wat een geslaagde feestjes zijn ook dit geweest. Op beide feestjes waren er minstens 100 kinderen aanwezig en dat vind ik toch wel een heel goed teken. Er werd uitbundig gedanst, meegezongen en natuurlijk ook (voor het eerst) geschuifeld. En wat een feest als de kinderen na afloop van het feest trots komen vertellen hoe gaaf ze het hebben gehad en dat ze wel 7x geschuifeld hadden en nee niet met dezelfde persoon met wel 7 verschillenden!!

Afgelopen weekend was het Wild Wild Phoenix Ouderfeest, dit keer georganiseerd door Veteranen A. Het clubhuis was omgetoverd tot een heuse Saloon inclusief geweldige klapdeuren, een casino en feestgangers die zich weer prachtig uitgedost hadden. Van de Daltons en Indianen tot Motorchicks en van Cowboys/girls en Amish tot Saloondames er liep zelfs een verdwaalde Mexicaan met een cactus rond! Het was weer een ouderwets gezellige verkleedpartij en iedereen heeft tot in de vroege uurtjes kunnen genieten van een toffe band en een geweldige DJ.

Al met al dus een geweldig begin van het seizoen, de feesten zijn nu even geweest maar in 2018 staan er natuurlijk nog veel meer gepland en ik hoop dat deze allemaal net zo succesvol zullen gaan verlopen!

Close
Image

Voor de Phoenix-jeugd was het in de voorcompetitie vooral nét niet!

Hierbij een overzicht van de resultaten van de voorcompetitie, die in de herfstvakantie leidden tot een herindeling van de poules.

De MB1 had grote kans om het eerste team in de historie van Phoenix te zijn om op het allerhoogste landelijke niveau uit te mogen komen. Tegen nummer 3 Spandersbosch was Phoenix de gehele wedstrijd de bovenliggende partij. Alleen wisten ze niet te winnen (1-1), waardoor directe concurrent Gooische er nét overheen kwam. Toch een uitstekende prestatie van deze meiden om ook dit jaar op SuperB niveau te mogen uitkomen tegen tegenstanders zoals bijvoorbeeld Oranje Rood en Amsterdam! 

De MC1 stond met 3 punten voor op concurrent Huizen, en bij winst op Spandersbosch hadden ze zelfs op het hoogste Interdistrict (IDC 1) niveau kunnen spelen. Een pijnlijke 4-0 nederlaag betekende niet alleen dat het hoogste niveau buiten beeld bleef, maar ook dat Huizen hen nét met een iets beter doelsaldo passeerde voor het één na hoogste niveau IDC 2. Een derde plaats betekende daarom helaas een plek in de subtopklasse, de hoogste klasse in het district. Ontzettend jammer meiden!! 

De MA1 was voor het weekend al uitgeschakeld, al was de 1-1 in de laatste wedstrijd tegen Schaerweijde netjes. Met name de verliespotjes tegen Huizen deden de meiden pijn, omdat de rest van de poule zeer sterk was. 

De JC1 kon door een winst op directe concurrent SCHC zich nog plaatsen voor de Interdisctrict competitie IDC2. Het mocht echter niet zo zijn - SCHC was de betere in het onderlinge duel. Ook de JC1 gaat daarom als derde in de voorcompetitie door naar de subtopklasse. 

De JB1 moesten winnen om nog kans te maken op de SuperB competitie. Maar net als in de voorlaatste wedstrijd tegen Laren wisten ze ook tegen Houten het overwicht niet in doelpunten uit te drukken. De 2-2 was niet voldoende, en zij spelen na de herfstvakantie ook subtopklasse. Voor veel teams was het dus nét niet, maar toch nog een onverwachte meevaller voor onze JA1! 

Zij grepen hun laatste strohalm, door in de laatste wedstrijd overtuigend (4-0) te winnen van nummer 2 SCHC. Op doelsaldo gelijk maar 1 doelpunt meer gescoord - en daarmee passeerden zij Amersfoort - en dat betekent dat zij komend jaar SuperA gaan spelen! Geweldig gedaan jongens, en super verdiend na al die onterechte nederlagen in de wedstrijden daarvoor!! 

De JD1 en de MD1 hebben zich keurig weten te handhaven in de subtopklasse voorcompetitie, en zullen ook na de herfst in die competitie starten. Ook bij de andere teams konden nog een flink aantal teams kampioen worden. Bij vrijwel geen van de teams lukte dat in de laatste competitieronde, alleen de MB3 wist kampioen van de voorcompetitie te worden! De enige kampioen van Phoenix, proficiat meiden!!
 

Close
Image

5 zaalhockeytips van Teun Rohof, Laurens Goedegebuure en Max Sweering.

Image
Rabobank weer voor 3 jaar hoofdsponsor!

Steven Enneman directeur Bedrijven van de Rabobank Utrechtse heuvelrug

Image
Image

Een mooi filmpje van een doldwaas D-Feest!

Image

Rene Dioncre BEDANKT! Penningmeester Phoenix 2014-2017

Stacks Image 4622611

Speciale actie: WinterProFit

WinterProFit, speciale actie voor de leden van Schaerweijde en Phoenix!

Het is weer bijna winterstop. Het veldhockey stopt maar….

  • Wilt u fit op skivakantie gaan?
  • Fit de feestdagen doorkomen?
  • Fit het veld op na de winterstop?
  • Of gewoon minder kans op blessures?
Club Profit biedt u de kans om dit te bereiken, hiervoor bieden wij een WinterProFit-programma aan. 

Voor slechts 15 euro per maand heeft u de mogelijkheid om deel te nemen aan een circuittraining of Pilatesles en daarnaast vrij te fitnessen voor een periode van 3 maanden! Dit is ruim 50% korting!!!

Deze aanbieding is geldig voor alle nieuwe leden, u betaalt éénmalig 45 euro voor de periode van 3 maanden. Dat is inclusief inschrijfkosten. Heeft u al een trainingsabonnement? Vraag naar de mogelijkheden bij collega Jesper of Milan.

Op dinsdagavond van 18:30-19:30 vindt de circuittraining plaats en op woensdagavond van 20:15-21:15 de Pilatesles.

De lessen starten op dinsdag 5 december en woensdag 6 december.

Meld je aan via:
j.wallet@geeresteingroep.nl
en laat in de mail ook uw telefoonnummer achter. Hierna wordt z.s.m. contact met u opgenomen.

thex Created with Sketch.
Image
Stacks Image 4620861
Stacks Image 4620865
Stacks Image 4620869

De keepers van Phoenix zijn niet meer te verslaan

Op dinsdag 21 november gaf Joyce Sombroek (ex keepster van het Nederlands Elftal, Olympisch- en wereldkampioen) een keepers clinic aan de Phoenix jeugd keepers. Voor iedere doelverdediger had Joyce individuele tips. In totaal werden er 5 verschillende oefeningen afgewerkt.

Na de training gaf ze een presentatie waarin ze vertelde over haar persoonlijke drijfveren om het hoogste binnen het hockey te bereiken. Ze gaf de jeugd ook een inkijkje in het leven van een top teamsporter. De ex keepster van het Nederlands Elftal, Olympisch- en wereldkampioen legde de jeugd uit hoe ze leert om te gaan met de tegenslag, dat ze door blessures moet stoppen met tophockey Speciaal voor deze presentatie had ze haar gouden en zilver hockey medailles mee genomen. De jonge speelster mochten met haar en de medailles op de foto.

Na een geslaagde training en presentatie zijn de jeugd keepers van Phoenix niet meer te verslaan. De keepers clinic werd aangeboden door Agterberg bedrijven.

Dank aan Zeistinbeeld voor tekst en beeld

Stacks Image 4620794
Stacks Image 4620798
Stacks Image 4620802
Stacks Image 4620806
Stacks Image 4620810
Stacks Image 4620814
Stacks Image 4620818
Stacks Image 4620822
Stacks Image 4620826
Stacks Image 4620830
Stacks Image 4620834
Stacks Image 4620838
Phoenix
Redactie: Marjolijn Brachten & Anita Verbree - Vormgeving: Jorrit Spruijt Mail de redactie
Phoenix Tetter